Categories
Günün Fırsatı

DAMLA ETİKET (CARETTA)

Markası:
Stok Kodu: UK557367

Bu ürün ortalama 10 iş gününde kargoya verilir.
0 reviews   
Damla Etiket

Mobilya sektöründen tutunda otomotiv sektörüne kadar pek çok alanı içerisine alan ve en çok tercih edilen etiket türüdür. Damla etiket modelleri, üretimi yapılan ürünün kimlik kartı ve reklam yüzü olan logoların en etkili bir biçimde tanıtılmasını sağlayan bu etiket tipi, vazgeçilmez bir pazarlama aracı olduğu gibi ürünler üzerinde uzun süre kaldığı için marka reklamının korunmasında ve devamlılığının sağlanmasında oldukça etkindir. Sahip olduğu özellikler sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklı bir yapıya sahip olan plasto etiketler, silinme ve kaybolma riskinden uzaktır. Şeffaf ve parlak bir görünüme sahip olması nedeni ile ürünün kaliteli ve şık görünmesine katkıda bulunan damla etiket modelleri, ürün satışında da oldukça etkili bir rol oynar.


İnsan sağlığına zarar vermeyen poliüretan esaslı karışımdan yapılan damla etiketler, bu sayede hayatımızın içerisinde yer alan; oyuncak, araba, ayakkabı, tekstil ve mutfaklarda kullandığımız özel dökmeli tepsi gibi birebir temas ettiğimiz ürünlerde rahatlıkla kullanılabilir. Yapıştırılacağı yerlere, sahip olduğu yapısı sayesinde yüksek tutunma sağlayan damla etiketler, bu özellikleri sayesinde ürün üzerinde uzun süre varlık gösterir. Ürünlerinizin tanıtım, reklam ve pazarlanmasına bu denli etki eden bir yapıyı, doğru ellere teslim etmeniz firmanız için oldukça önemlidir.


Firma logonuza özel tasarım yapılmaktadır.
Minimum Sipariş Miktarı 1000 adettir.
Ürün özelliklerine göre fiyat alınız lütfen.DAMLA ETİKET (CARETTA)

ÜRÜN HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR


Ürün hakkında yapılmış yorum bulunmamaktadır.


Yorum yazın


Yorumunuz:
Not: HTML kodu yapıştırılmaz!

Oy verin: Kötü            İyi

Güvenlik kodunu aşağıdaki kutuya girin.


UK88376

(*) Uygunsuz içeriğe sahip yorumlarınız silinecek ve üyeliğiniz iptal edilecektir.

Gönder
DESIGNED BY YNK TECHNOLOGY © 2013 Copyrighted    Telif hakları Promosyon Diyarı sitesine aittir. İzinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.